Zendure SuperBase 1000M ZEN-SBM1000

90 %
Někdy platí, že méně je více. SuperBase 1000M zabírá minimum místa a její chod je krásně tichý. Navíc je lehká a rychle se nabíjí. Ať už chcete mít doma kompaktní a spolehlivý...
13 990 Kč
Doprava zdarma, Dostupné od 20. 6.
Doporučená nabídka DATART.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Dostupné od 20. 6.Zdarma97 % • 88 002 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Popis produktu

Někdy platí, že méně je více. SuperBase 1000M zabírá minimum místa a její chod je krásně tichý. Navíc je lehká a rychle se nabíjí. Ať už chcete mít doma kompaktní a spolehlivý...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
8300 g
Počet výstupů
9

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Hmotnost
  8300 g
  Počet výstupů
  9

  Popis produktu

  Někdy platí, že méně je více. SuperBase 1000M zabírá minimum místa a její chod je krásně tichý. Navíc je lehká a rychle se nabíjí. Ať už chcete mít doma kompaktní a spolehlivý záložní zdroj nebo rozšířit svoji outdoorovou výbavu pro cesty mimo civilizaci.

  SuperBase 1000M je o 62 % menší než podobně výkonné powerbanky na trhu. Když s ní vyrazíte na cestu, zjistíte, že se velmi snadno přenáší a pohodlně se vejde do kabiny vašeho auta, takže máte více místa na věci, které skutečně potřebujete. SuperBase 1000M váží méně než 9 kg a to z ní dělá naši dosud nejpřenosnější stanici řady SuperBase.

  Většina nabíjecích stanic má ventilátory a další komponenty, které mohou generovat hluk i přes 60 dB. Konstrukce SuperBase M bez ventilátoru vám umožní užívat si přenosné napájení bez hluku. Zároveń se nemusíte bát přehřívání. Hliníkové kryt a vysokofrekvenční obvody, které generují méně tepla udržují nízkou teplotu stanice během jejího používání.

  Protože stanice řady SuperBase M nemají vnitřní ventilátor, je uvnitř více místa pro větší baterii. Proto bývají ostatní stanice se stejnou kapacitou jako SuperBase M větší a těžší. SuperBase M je kompaktní a lehká, aniž by tyto vlastnosti získala na úkor kapacity baterie

  S 200W solárními panely Zendure si můžete kdykoliv dodat energii na další kempování nebo outdoorové dobrodružství a zároveň využít výhod udržitelné energie. Ať už nabíjíte notebook, nebo si vaříte ranní kávu, solární balíček se SuperBase 1000M vám zajistí dostatek energie. K připojení solárního panelu je zapotřebí kabel MC4 TO DC5521, který je nutné koupit samostatně.

  Řada SuperBase M nabízí možnost využívat výstupy a vstupy stanice zároveň. Dobití je možné přes solární vstup, AC vstup, USB-C, autozapalování či kombinací všech vstupů najednou, a to již za 2,5 hodiny do plného nabití. Energii ze stanice lze čerpat pomocí celkem 7 výstupů v podobě 2x AC 230V, 1x USB-C PD 100W, 3x USB-A 12W, autozapalovač 12V a 2x DC 5521 12W.  

  Každý dobrý dobrodruh ví, jak zůstat chráněn. SuperBase M má kovový korpus a konstrukci bez ventilačních otvorů, díky tomu je stanice opravdu dobře chráněna proti vnějším vlivům. Uvnitř spolupracuje osm různých ochranných a bezpečnostních technologií, které zajišťují špičkový výkon a dlouhou životnost výrobku.

  Většina elektrocentrál má průduchy a vestavěný ventilátor pro regulaci tepla, ale to nemusí být vhodné pro písečné nebo prašné prostředí. SuperBase 1000M je zcela uzavřená, takže se prach a nečistoty nedostanou k citlivým vnitřním komponentům.

  Zadní panel stanice SuperBase M je vybaven 10W LED lampou se dvěma úrovněmi jasu, režimem nouzového SOS signálu a vystražným probliknutím. Plně nabitá základna SuperBase 1000M dokáže napájet vestavěnou lampu na vyšší uroveň jasu po dobu více jak 60 hodin.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  90 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   90 %
   • Kvalitní zpracování (hliník)
   • Skvělá velikost vs kapacita
   • Rozumná váha
   • Dobrý poměr cena výkon
   • Naprosto tichá, nemá aktivní chlazení v podobě větráku
   • Čitelný displej
   • Dostatek výstupů
   • Zvládne trvalé zatížení 1000W (toustovač, topinkovač, cestovní varnou konvici, vrtací kladivo apod.)
   • Zvládá nabíjet i elektroniku s extra nízkým odběrem, nevypíná se
   • Displej se neumí po určité době automaticky ztlumit, takže v noci je poměrně rušivý (já osobně přes něho dávám hadr)
   • Zbytečně má 2DC vstupy...pro mě a předpokládám, že i většinu lidí v podstatě nevyužitelné (lze využít jen na připojení soláru)
   • 1DC výstup, který ale není regulovatelný, takže umí jen 12V...pro mě opět nepoužitelný...dobré by bylo, kdyby se dalo přepínat mezi 12V/ 16V/ 20V/ 24V
   • Napájení přiloženým adaptérem je pomalé (dává jen 120W), takže byste stanici nabíjeli cca 9 hodin. Alespoň je zde možnost napájet současně více zdroji (adaptér, USB C, autozásuvka), takže když máte 100W USB C nabíječku, už do toho cpete 220W a nabijete ji za cca 5 hodin.
   • Ukazatel baterie má 6 čárek, ale je to divně odstupňované, takže v polovině kapacity to ukazuje stále 4 čárky a těsně před úplným vybitím stále jednu.
   • Když nabíjíte stanici a současně máte připojen nějaký spotřebič, tak se neumí zároveň zobrazit kolika W se stanice nabíjí a kolik zároveň posílá do připojeného zařízení....ukazuje to tak, že se input a output zobrazují střídavě
   • Gumové krytky na 230V zásuvkách jsou spíše pro parádu...nedrží zacvaklé na zásuvce
   • Nechci říkat, že to je vyloženě negativum, ale má jen jedno USB C a naopak 3 USB A....pro mě jsou USB A spíše výhodou, ale někdo by asi uvítal spíše ta "céčka" s power delivery....dá se to vyřešit redukci z USB A na USB C, ale už to není ono a navíc to stejně pak nedá víc než nějakých 18W...další možností je adaptér do autozásuvky s dvěma USB C

   Skvělá stanice, které k dokonalosti chybí pár věcí, které jsem vypsal v "proti".
   Nejlepší na ní je to, že je naprosto tichá....takže i když připojíte spotřebič s velkým odběrem, tak hluk je nula.
   Zpracování, hmotnost...vše super...Čitelnost displeje také, ale měl by jít vypnout nebo se alespoň po určité době ztlumit, v noci je rušivý.
   Výstup DC by měl být regulovatelný....těch 12V co dává je prostě k ničemu.