Sony CP-V5L

Popis produktu

Parametry produktu

Kapacita
5000 mAh
Doba nabíjení
7 hodin
Počet výstupů
1
Svítilna
ne
Max. výstupní proud
1.5 A

Parametry produktu

Kapacita
5000 mAh
Doba nabíjení
7 hodin
Počet výstupů
1
Svítilna
ne
Max. výstupní proud
1.5 A

Popis produktu

Power bank CP-V5 SONY 5000 mAh je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem. Vyrobena je v příjemné modré barvě, mimořádně lehká a v moderním stylu. Záložní zdroj Powerbank CP-V5 SONY má kapacitu 5000 mAh a bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně dvakrát opravdu kdekoliv. 

Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. Tohoto pomocníka, powerbank CP-V5 5000 mAh oceníte zvláště v situacích, kdy nebudete mít přístup k el. síti, např. při grilovací party v kempu. Pro dokonalé chvíle odpočinku vám doporučujeme ještě pořídit si reproduktor nebo sluchátka.

Power bank CP-V5 5000 mAh pro mobilní telefony splňuje všechny požadavky a očekávání náročného zákazníka, protože vás nikdy nenechá "bez šťávy".

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.