Black Friday Cenopád - Powerbanky Fast Charge, skladem
AlzaPower Parade Gen2 20000mAh- Top 1
AlzaPower Parade Gen2 20000mAh
- AlzaPower
- 20000 mAh
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
- Fast Charge
- 3
Stylová powerbanka s LCD displejem, podporou rychlonabíjení a praktickým kabelemS powerbankou AlzaPower Parade Gen2, jejíž kapacita činí 20 000 mAh, si pohodlně dobijete...
AlzaPower Parade Gen2 10000mAh- Top 2
AlzaPower Parade Gen2 10000mAh
- AlzaPower
- 10000 mAh
- Li-Pol
- 2.5 hodin
- Nabíjecí stanice
- USB-C konektor
Stylová powerbanka s LCD displejem, podporou rychlonabíjení a praktickým kabelemS powerbankou AlzaPower Parade Gen2, jejíž kapacita činí 10 000 mAh, si pohodlně dobijete...
AlzaPower Parade Gen2 27000mAh- Top 8
AlzaPower Parade Gen2 27000mAh
- AlzaPower
- 27000 mAh
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
- Fast Charge
- 4
Stylová powerbanka s LCD displejem a podporou Power Delivery až 100 WS powerbankou AlzaPower Parade Gen2, jejíž kapacita činí 27 000 mAh, si pohodlně dobijete notebook, mobilní...
Yenkee YPB 1041- HIT
Sponzorováno
Yenkee YPB 1041
- Yenkee
- 10000 mAh
- Li-Pol
- Nabíjecí stanice
- USB-C konektor
- 2
Powerbanka YPB 1041 Kompaktní power banka s kapacitou 10 000mAh a duálním USB výstupem s maximálním nabíjecím proudem 2A vhodná pro nabíjení chytrých zařízení. Power banku...
Fixed MagZen 10 Crystal Qi2- HIT
Sponzorováno
Fixed MagZen 10 Crystal Qi2
- FIXED
- 10000 mAh
- Li-Pol
- 208 g
- Bezdrátové nabíjení Qi
- Podpora MagSafe
Powerbanka FIXED MagZen 10 Crystal s kapacitou 10 000 mAh nabízí bezdrátové nabíjení Qi2 s výkonem až 15 W a rychlé nabíjení přes USB-C až 20 W. Díky podpoře MagSafe se snadno...
FIXED Zen 10 Loop FIXZENL-10-BK- TOP
Sponzorováno
FIXED Zen 10 Loop FIXZENL-10-BK
- FIXED
- 10000 mAh
- Li-Pol
- 180 g
- 3
- 3 A
Powerbanka FIXED Loop s kapacitou 10 000mAh a podporou 30W Power Delivery 3.0 nabízí rychlé a pohodlné nabíjení pro telefony, tablety i další USB-C zařízení. Díky integrovanému...
Xiaomi Redmi 18W Fast Charge 20000 mAh černá- Top 10
Xiaomi Redmi 18W Fast Charge 20000 mAh černá
- Xiaomi
- 20000 mAh
- Li-pol
- 7.5 hodin
- Nabíjecí stanice
- Pro notebooky
Potřebujete mít jistotu, že váš telefon zůstane nabitý, a nechcete riskovat, že se ocitnete v místě bez elektrické zástrčky? Tato výkonná powerbanka je perfektní řešení.
Swissten Voltbox 35W 30000 mAh černá- Top 11
Swissten Voltbox 35W 30000 mAh černá
- Swissten
- 30000 mAh
- Li-Pol
- 432 g
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
SWISSTEN POWER BANK VOLTBOX 35W 30000 mAh Robustní a výkonná powerbanka pro všechna vaše zařízení. Vysoký výkon a kapacita35W výstupní výkon pro rychlé nabíjení. USB-A port s...
Anker Nano 5000mAh 22.5W- Top 12
Anker Nano 5000mAh 22.5W
- Anker
- 5000 mAh
- Li-Ion
- 100 g
- Nabíjecí stanice
- USB-C konektor
Elektronika / Powerbanky Anker Nano 5000mAh 22.5W — powerbanka bez kabelu, který zapomenete Vyklápěcí USB-C konektor je přímo součástí těla — připojíte přímo k telefonu, žádný...
Swissten 20000 mAh 22013934 černá- Top 16
Swissten 20000 mAh 22013934 černá
- Swissten
- 20000 mAh
- Li-Pol
- 371 g
- Nabíjecí stanice
- USB-C konektor
Swissten Powerbanka PD 22,5W 20 000 mAh, MagSafe s integrovanými kabely USB-C a Lightning PN: 22013934 Swissten Powerbanka PD 22,5W je ideální volba pro ty, kteří potřebují...
Swissten Voltbox 35W 20000 mAh černá- Top 19
Swissten Voltbox 35W 20000 mAh černá
- Swissten
- 20000 mAh
- Li-Pol
- 297 g
- Nabíjecí stanice
- Pro notebooky
Hledáte výkonnou a kompaktní powerbanku, která vám umožní nabíjet více zařízení najednou a eliminuje potřebu nosit samostatné kabely? Našli jste správně! SWISSTEN POWER BANK...
Nitecore NB20000 Gen3- Top 24
Nitecore NB20000 Gen3
- Nitecore
- 20000 mAh
- Li-Ion
- 291 g
- Nabíjecí stanice
- Pro notebooky
NITECORE NB20000 GEN3ultralehká karbonová powerbanka 20 000 mAh se dvěma USB-C porty Nitecore NB20000 Gen3 nabízí kapacitu 20 000 mAh / 72 Wh při hmotnosti pouhých 291 g. Je...
EcoFlow DELTA 3 1ECO1340- Top 22
EcoFlow DELTA 3 1ECO1340
- EcoFlow
- 1024 mAh
- Solární
- LiFePo4
- 12500 g
- 1 hodin
EcoFlow DELTA 3 představuje spolehlivý a flexibilní zdroj energie pro domácnost, cestování i práci mimo dosah elektrické sítě. Nabízí kapacitu 1 024 Wh a výkonný AC výstup 1...
AlzaPower Garnet 10000mAh 22,5W černá- Top 23
AlzaPower Garnet 10000mAh 22,5W černá
- AlzaPower
- 10000 mAh
- Li-Pol
- 225 g
- 3.5 hodin
- USB-C konektor
Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféVýkonná powerbanka s LCD displejem a podporou rychlonabíjeníV dnešní digitální době není na...
AlzaPower Garnet 20000mAh 22,5W černá- Top 28
AlzaPower Garnet 20000mAh 22,5W černá
- AlzaPower
- 20000 mAh
- Li-Pol
- 415 g
- 7 hodin
- USB-C konektor
Výkonná powerbanka s LCD displejem a rychlým nabíjením V dnešní digitální době je praktická zásoba energie k nezaplacení. AlzaPower Garnet s kapacitou 20 000 mAh nabije až tři...
Xiaomi 20000mAh Blue GL- Top 26
Xiaomi 20000mAh Blue GL
- Xiaomi
- 20000 mAh
- Li-Ion
- 420 g
- 5.5 hodin
- Nabíjecí stanice
Energie, kterou máte kdykoli po ruce — spolehlivá záloha pro mobilní život na cestách. Powerbanka Xiaomi nabízí kapacitu 20 000 mAh (74 Wh) a reálný užitečný výstup cca 12 000...
Anker Nano A1665H21- Top 30
Anker Nano A1665H21
- Anker
- 5000 mAh
- Li-Pol
- 122 g
- USB-C konektor
- Bezdrátové nabíjení Qi
Potřebujete dostatek energie v místech, kde není dostupná elektřina? Vezměte s sebou powerbanku Anker. Je vybavena 5000mAh vestavěnou baterií, díky čemuž výborně funguje jako...
Xiaomi 10000mAh Ice Blue- Top 35
Xiaomi 10000mAh Ice Blue
- Xiaomi
- 10000 mAh
- Li-Ion
- 276 g
- 2.75 hodin
- Nabíjecí stanice
Xiaomi Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Ice Blue GL Dodává se s 22,5W obousměrným rychlonabíjecím kabelem typu C, který zjednodušuje cestování tím, že usnadňuje...
AlzaPower Metal Gen2 20000mAh černá- Top 42
AlzaPower Metal Gen2 20000mAh černá
- AlzaPower
- 20000 mAh
- Li-Pol
- 7 hodin
- Nabíjecí stanice
- USB-C konektor
Elegantní powerbanka v odolném kovovém tělePowerbanka AlzaPower Metal Gen2 s kapacitou 20 000 mAh je ideální společník na cesty, výlety i každodenní používání, kdy potřebujete...
Viking TYR III 30000 mAh- Top 43
Viking TYR III 30000 mAh
- Viking
- 30000 mAh
- Solární
- Li-Pol
- 970 g
- 7.5 hodin
S Viking TYR III v kapse budete mít vždy dostatek energie. Tato solární powerbanka s kapacitou 30 000 mAh/111 Wh vám přináší revoluční způsob, jak získat energii na cestách....
Epico 9915101300250- Top 44
Epico 9915101300250
- Epico
- 10000 mAh
- Li-Pol
- 191 g
- USB-C konektor
- Bezdrátové nabíjení Qi
Spolehlivý pomocník, který vás nikdy nenechá na holičkách. Epico Mag+ Aluminum Elegantní a výkonná Epico Mag+ Aluminum Power Bank je stylová powerbanka s kapacitou 10 000 mAh....
Spello 9915101300267- Top 47
Spello 9915101300267
- Spello
- 10000 mAh
- Li-Ion
- 195 g
- Nabíjecí stanice
- USB-C konektor
Kompaktní energie na cesty! Kompatibilní s MagSafe a Qi2: Přicvakni k telefonu a užívej si nabíjení bez starostí – vždy na první dobrou. 15W bezdrátové nabíjení: Dodá tvému...
LAMAX 20000 mAh Fast ChargeLAMAX 20000 mAh Fast Charge
- LAMAX
- 20000 mAh
- Li-pol
- 430 g
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
Kompaktní powerbanka LAMAX s kapacitou 20 000 mAh, technologií Fast Charge, LED indikátorem a USB-C portem vás nenechá na holičkách. Navíc s možností nabíjet až tři zařízení.
Ugreen 25000mAh 35525 stříbrnáUgreen 25000mAh 35525 stříbrná
- Ugreen
- 25000 mAh
- Li-Ion
- 609 g
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
Potřebujete záložní energii v místech, kde není dostupná zásuvka? Doporučujeme powerbanku Ugreen. Je opatřena 25000mAh integrovanou baterií, tudíž nabízí skvělou zásobu energie...
Anker Zolo 10000mAh černáAnker Zolo 10000mAh černá
- Anker
- 10000 mAh
- Li-Ion
- 216 g
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
Kompaktní výkon pro každodenní nabíjení – rychle, chytře a bez zbytečných kabelů Anker Zolo 10000mAh Rychlé a bezproblémové nabíjení Powerbanka Anker Zolo nabízí 30W rychlé...
Maxlife MXPB-02 PD QC 20000 mAh černáMaxlife MXPB-02 PD QC 20000 mAh černá
- maXlife
- 20000 mAh
- USB-C konektor
- Quick Charge 3.0
- Fast Charge
- Displej
Užijte si svobodu na cestách s vysokokapacitní powerbankou Maxlife MXPB-02. Tato spolehlivá záložní baterie s kapacitou 20 000 mAh a výkonem 20 W je ideálním společníkem pro...
Epico EM51 Qi2 5000 titanováEpico EM51 Qi2 5000 titanová
- Epico
- 5000 mAh
- Li-Ion
- 118 g
- USB-C konektor
- Bezdrátové nabíjení Qi
Až 2x rýchlejšie nabíjanie s Qi2 Užite si bezkonkurenčný výkon bezdrôtového nabíjania s pokročilou technológiou Qi2 a kompatibilitou s MagSafe. Táto tenká a štýlová powerbanka...