Xiaomi PLM05ZM bílá

Svítilna
Max. výstupní proud
2.4 A

• - Velká kapacita
    • - Rychlost nabíjení (je ale potřeba mít patřičný zdroj, aby byla využita rychlost naplno)
    • - Výdrž
    • - Indikace nabití/nabíjení/stavu
    • - Zdrsněý povrch proti klouzání
    • - Trochu větší, ale vzhledem ke kapacitě je to logické

Doporučuji produkt pro své kvalitní zpracování a hlavně funkci. S produktem se nemusíte bát na cestách, ztráty energie v mobilu nebo jiném zařízení.

• , zakoupeno v Xm.cz

• Za málo peněz hodně muziky.
    • Lehká a odolná konstrukce.
    • Rychlé nabíjení.
    • Velká kapacita.
    • Indikátor stavu nabití.
    • Dostatečná délka nabíjecího kabelu.
    • Žádné přehřívání.
    • Produkt vřele doporučuji.
    • Doporučuji objednávat pouze od oficiální distribuce.
    • Powerbanku vlastním již 3 měsíce a jsem maximálně spokojený.
    • Žádné nevýhody jsem zatím nenašel.

• Vysoká kapacita
    • rychlé nabíjení powerbanky
    • rychlé nabíjení mobilu

bílí plast, černý elox by se tolik nešpinil...

Kapacita
Počet výstupů
Svítilna
Max. výstupní proud
2.4 A

Zdarma rozšířená záruka 3 roky na všechny powerbankyXiaomi 20000mAh powerbank (2. generace)

Powerbanky od Xiaomi jsou celosvětově oblíbené díky skvělému poměru kapacity, kvality a výkonu. Nejnovější model navazuje na variantu s kapacitou 20 000 mAh, přidává ovšem podporu rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0, díky které je nabíjení mobilních telefonů znatelně rychlejší. Elegantní tělo prošlo také pozitivní změnou - šířka a délka se snížila, díky čemuž je powerbanka kompaktnější.

Nechybí pak dvojice USB-A konektorů, díky kterým lze nabíjet dvě zařízení současně i s využitím rychlonabíjení. Kapacita 20 000 mAh bohatě poslouží na několik nabití mobilních telefonů, nízká váha 330 g a kompaktní rozměry zajistí, že můžete Xiaomi powerbanka nosit stále s sebou.

Rychlonabíjení Quick Charge 3.0

Díky nejnovějšímu standardu QC 3.0 je možné dobít mobilní telefony doslova za pár minut. Xiaomi tímto reaguje na obecně kratší výdrž dnešních smartphonů, na kterou si stěžuje spousta uživatelů. Díky Xiaomi powerbance s touto technologií můžete nabíjet kdekoliv na cestách a to mnohem rychleji, než tomu bylo možné dříve. Powerbanka od Xiaomi zvládne nabít kompatibilní smartphony z 0 % do 80 % už za několik málo desítek minut.

Oficiální podpory se dočkaly hlavně mobilní telefony s čipy Snapdragon 430, 617, 618, 620, 820 a 821. Nejrychlejší nabíjení však dokážou využít i smartphony s jinými čipy a podpora QC 3.0 u nejnovějších telefonů stále přibývá.

Detaily:

• Rozměry: 135,5 x 67,6 x 23,9 mm
  • Hmotnost: 330,5 g
  • Kapacita: 20 000 mAh, 3,85 V (77 Wh)
  • Typ baterie: lithium-ion

Vstupní napětí DC 5V 2 USB výstupy podpora rychlonabíjení (DC 5,1V / 2,4A 9V / 2A 12V / 1,5A; MAX 18 W)

Obsah balení

• - Indikace nabití/nabíjení/stavu
    • - Zdrsněý povrch proti klouzání
    • - Trochu větší, ale vzhledem ke kapacitě je to logické

• , zakoupeno v Xm.cz

• Za málo peněz hodně muziky.
    • Lehká a odolná konstrukce.
    • Rychlé nabíjení.
    • Velká kapacita.
    • Indikátor stavu nabití.
    • Dostatečná délka nabíjecího kabelu.
    • Žádné přehřívání.
    • Produkt vřele doporučuji.
    • Doporučuji objednávat pouze od oficiální distribuce.
    • Powerbanku vlastním již 3 měsíce a jsem maximálně spokojený.
    • Žádné nevýhody jsem zatím nenašel.

• Vysoká kapacita
    • rychlé nabíjení powerbanky
    • rychlé nabíjení mobilu

bílí plast, černý elox by se tolik nešpinil...

• , zakoupeno v Xm.cz

• Kapacita a rychlost nabijeni mobilu nebo tabletu

Kvalitni powerbanka za prijatelnou cenu.

• , zakoupeno v isix.cz

• Jsem spokojena
  • , zakoupeno v isix.cz

vysoká kapacita,

Super výdrž powerbanky

• , zakoupeno v Xm.cz

• Nevýhodou je nedostatek informací o výrobku - nedozvěděl jsem se například (a to ani po emailovém dotazu), jestli je možné při nabíjení power banky zároveň nabíjet mobil.

Kvalitní a renomovanou recenzi napsat nelze, protože se jedná o Power Banku, kterou jsem teprve jednou nabíjel. Na první pohled se mi líbí, po prvním nabití nabila můj mobil nyní už podruhé (Huawei P10) a svítí 3 diody - předpokládám 4 nabití. Líbí se mi, že funguje rychlé nabíjení mobilu, což je velké plus!
    Powerbanku jsem už doporučil svým přátelům.

• Největší kapacita na trhu
    • Vzhledem ke kapacitě krátká doba nabíjení (se silnější nabíječkou 8-9 hodin)
    • Vleze se do větší kapsy
    • Skvělá cena
    • Velmi krátký kabel v balení

Sice zakoupeno jako vánoční dárek, ale jelikož svou powerbanku vlastním a používám přes rok, tak skvěle funguje. Nemám výhrady.