Xiaomi Mi Fast Charge 3 10000 mAh černá

2.6 A

• , zakoupeno v Smartnakup.cz

• Dobije telefon několikrat, kapacita
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výkonná a spolehlivá nabíječka, pro starší mobil nezbytná:)

• , zakoupeno v MALL.CZ

Svítilna
Zvýšená odolnost
Max. výstupní proud
2.6 A

Powerbanka o kapacitě 10 000 mAh obsahuje port USB, microUSB a portu USB-C. Můžete nabíjet až tří zařízení současně. V horní části jsou umístěné 4 bílé LED diody, které označují stav kapacity baterie a malé tlačítko. Dvojité stisknutí tlačítka aktivuje režim pomalého nabíjení, což je ideální volbou pro malé přístroje, například pro chytré hodinky nebo bezdrátová sluchátka. Konektor USB-C je obousměrný port. Můžete skrz něj nabíjet powerbanku nebo vaše zařízení. Podporuje také obousměrné (18W) rychlé nabíjení. Specifikace: - Kapacita [mAh]: 10 000 - Vstupní proud : 2,1 A - Výstupní proud : 1,5, 2, 2,4 A - Výstupní napětí: 5,1 V, 9 V, 12 V - LED indikace stavu - Rychlé nabíjení Xiaomi Mi PowerBank 3 contains a USB port, a microUSB port and a USB-C port. You can charge up to three devices at the same time. At the top are 4 LED diodes that indicate the battery capacity status and a small button. Pressing the button twice activates the slow charge mode, which is an ideal choice for small devices such as smart watches or wireless headphones. The USB-C connector is a bidirectional port. You can charge the power bank or your device through it. It also supports bidirectional (18W) fast charging. Specifications: - Capacity [mAh]: 10,000 - Input current: 2.1 A - Output current: 1.5, 2, 2.4 A - Output voltage: 5.1 V, 9 V, 12 V - LED status indication - Fast charge

• , zakoupeno v Smartnakup.cz

• Dobije telefon několikrat, kapacita
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výkonná a spolehlivá nabíječka, pro starší mobil nezbytná:)

• , zakoupeno v MALL.CZ

Rychlé dobíjení

• , zakoupeno v Kuma.cz

• Kompaktní provedení, podpora rychlého nabíjení, dostatek konektorů, kvalitní provedení.
  • , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Pracuje spolehlivě.
  • , zakoupeno v SmartPanda.cz

• Kvalitní zpracování

Splnil očekávání.

• , zakoupeno v XIAOMI STORE CZ

Doporučuji každému, kdo aspoň trochu aktivně během dne mobil používá. nebo jich má více jak jeden. Nabíječka má 2 vstupy na dvě zařízení a zároveň dva výstupy doprovázené led indikací

• 2 výstupy
    • Jde nabíjet přes Micro USB a USB C
    • Vypadá pěkně
    • Konečně jde napájet i málo žravá zařízení jako náramky nebo světla
    • Kvalita zpracování
    • Nepříliš kvalitní baterie
    • Powerbanku ani Xiaomi nevyrábí jde jen o zakázku a jde to poznat.
    • Na to že má 10000 MaH je velká a rozhodně né kapesní
    • Nepoužívá baterie LG jako starší typy takže vydrží max 3 roky.

Produkt hodnotím asi po necelém roce používání a musím říct že jsem zklamán. Předtím než jsem zakoupil tuhle powerbanku používal jsem Xiaomi NDY 02 AN powerbanku, se kterou jsem byl spokojen a pracovala nějakých 5 let. Pak mi ale byla "ukradena" a já se díval po nějaké nové, 2 dny po tom co došla se mi vrátila ta stará a já je začal porovnávat a testovat.
    První co mě zaujalo bylo fakt levný zpracovaní. Powerbanka působila jako něco co bych koupil z Wishe za 100 Kč. I když je tělo z hliníku tak plastový předek se velice snadno škrábe a tlačítko na něm je komicky malé. Co je ale lepší je umístění led diod. Ty při nabíjení vlastně nejdou vidět. Také aktivace modu stálého napájení není díky malému tlačítku jednoduchá. Kapacitně je powerbanka taky zklamáním, Na její velikost a podle toho jak vybíjela jsem čekal asi 7000 MaH po převedení napětí z 3.8V na 5V. Samotná kapacita mě ale překvapila.
    Změřil jsem napětí v mé staré powerbance a v mé nové. Stará měla 4920 a nová 5600. Jediný plus je docela rychlé nabitý a pár dalších věcí. Prostě toto není staré Xiaomi.... Doporučuji se této powerbance vyhnout a koupit nějaký jiný typ který aspon ukazuje normalní stav nabití...

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rychlé dobíjení, velká kapacita.
    • Oba druhy portů USB.

Oproti mé starší power bance s poloviční kapacitou je tento o dost těžší. Hodí se proto spíš jako záložní zdroj někde na pokoj, než do přírody.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Expert.cz

• ruzne druhy usb
    • neni moc poznat kolik jeste zbyva do vybiti