Sony CP-VLSB

62 g

62 g

Nabízí 0,5 kompletního dobití chytrého telefonu, jste-li na cestách.

Nabíjejte všechny chytré telefony (Apple, Android, Windows Mobile a Blackberry)

• Kapacita baterie: 1400 mAh (dobíjecí baterie Li-ion)
    • Mimořádně lehký a stylový: výběr oblíbených a zábavných barevných provedení, která budou ladit s vaším stylem

Nabíjení přes port USB počítače a ze sítě

Včetně kabelu Micro USB

Distribuce: CZ

1zákazník doporučuje produkt

• Design
      • Kvalita zpracování
      • Životnost
      • LED indikátor je na hlavu, musíte se doslova naučit její "řeč"
      • Můj tel. Xperia s baterií 1750mAh nabije pouze na 40%
      • Na lesklý povrch se stačí jen podívat a poškrábe se
      • Baterie se nabíjí opravdu dlouho

Hledal jsem značkovou a pěknou powerbanku pro svůj Sony Xperia M. Nechtěl jsem za ni dávat milión, nechtěl jsem, aby mi trhala kapsy a aby dokázala startovat auta. Koupil jsem si tuhle a musím říct, že jsem čekal trochu víc. Nabíjení telefonu trvá poměrně rychle, ale nabíjení samotné baterie je typu připojit a jít spát. LEDka je zřejmě pro inženýry, já už si ani nepamatuju, co vlastně znázorňuje a lesklý povrch se okamžitě poškrábe. Na druhou stranu musím uznat, že nabitá pro případ nouze (cesta narychlo do hospody s vybitým telefonem), vydrží i několik měsíců a na chvíli udrží při životě můj tablet Xperia S. Takže kdo hledá kvalitu pro případ nouze, kupujte. Mám ji asi rok a pořád drží. Ale příště bych asi šel do větší kapacity, ale kvantita není kvalita...