Remax AA-1094

• Automatické vypnutí po nabití připojených zařízení
    • Displej s výbornou viditelností
    • Dostatek USB portů pro nabíjení více zařízení
    • Nabíjení powerbanky prostřednictvím microUSB kabelu
    • USB porty s různým napětím jsou za špatné viditelnosti nebo tmy nerozlišitelné
    • Někomu může chybět adaptér do zásuvky

• vydrzi opravdu dlouho
    • je pomerme velky, mohl by byt o neco mensi, vzhledem k pouziti pri cestovani
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Možnost napájet více zařízení najednou.

Kapacita
30000 mAh
450 g
Počet výstupů
Svítilna
Max. výstupní proud
2.1 A

Napájecí baterie Remax Proda je vhodná zejména pro tablety a mobilní telefony, ale nabijete s ní i jiná digitální zařízení s USB konektorem. K dispozici má čtyři USB porty s proudem 2x1 a 2x2,1 ampéru. Stav baterie ukazují LCD displej.

• Kapacita baterie: 30000 mAh.
  • USB výstup: 2x 5,0 V/2,1 A, 2x DC 5,0 V/1 A
  • Rozměr: 16.2 x 10 x 1.2 cm
  • Hmotnost: 450g

• Příjemná velikost, tvar i hmotnost pro běžné nošení s sebou a docela velká kapacita
    • Viditelnost popisek s výstupním proudem (1A a 2,1A) je mizerná, tak je třeba si to zapamatovat
    • Po třech letech od nákupu se bez zjevné příčiny nafoukla a nehodlám ji dále používat, i když stále píše normální procenta nabití

• Naprosto nic!
    • kapacita (ve skutečnosti si kupujete powerbanku s kapacitou cca 6160 mAh).
    • cena (kupujete powerbanku ve skutečnosti s kapacitou cca 6160mAh najdete levnější a kvalitnější produkty).
    • Je docela velká.
    • Nemožnost nabije zároveň používat, což mě třeba powerbanku Adata umožňovala.
    • doba nabíjení.

V této powerbance se nacházejí čtyři články LWN15.2Wh3.85V podle měření dvouch zbývajících funkčních článků u kterých jsem naměřil kapacitu necelých 4000 mAh což by kapacitu celé powerbanky bylo nějakých 8000 mAh, ještě je potřeba myslet na to, že baterie má pouze 3,85 V, což by celou powerbanku při napětí 5 V degradovalo na kapacitu pouhých 6160 mAh, což je do kapacity 30 000 žalostně málo. Dle mého soudu se jedná o klamavou reklamu, na obalu uvádí něco, co nemůže být pravda, a není. Toto jsem zjistil po té, když po reklamaci baterie vydržela asi půl roku a už byla po záruce, tak jsem se podíval dovnitř že to opravím. Vevnitř mě ovšem čekalo toto překvapení, dva články totálně v háji, takže se jedná o pěkný šmejd. Nedoporučuji tento výrobek kupovat.

• Naprosto nic pan predemnou ma pravdu!!!!!
    • Tak tohle byl taky kauf v akci asi za 450 rikam zkusim to asi behem 3 dnu byla vracena zpet!!! Nekupovat!!!! dobije tel 3x baterka 2400mah

Nekupovat!!!! dobije tel 3x baterka 2400mah

• Někomu může chybět adaptér do zásuvky

• vydrzi opravdu dlouho
    • je pomerme velky, mohl by byt o neco mensi, vzhledem k pouziti pri cestovani
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Možnost napájet více zařízení najednou.

• Powerbanka nabije telefon max 3x pri 3000mah

Nedoporucuji opeavdu ta powerbanka nabije tel max 3x

• , zakoupeno v MALL.CZ

Objektivně zatím nemohu ohodnotit tuto powerbanku. Po prvním nabití na max nabila můj tel (2800mAh) celkem 6x což není na 30000mAh žádný zázrak. Očekával bych alespoň 9-10x a při posledním nabíjení mi indikátor stavu kapacity padnul z cca 15% na 0, tudíž nabíjení přerušeno :( Někde se píše o formátování baterie, ale to mi u dnešních technologií příjde nesmysl. Snad se mýlím a budu mile překvapen...

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nemohu plně hodnotit, mám ji krátce.

• Kapacita
    • Design
    • 4 výstupy (2x 1A + 2x 2.1 A), které jsou i označeny, takže poznáte který vstup je který
    • Jednoduchý displej - číslice znázorňují procenta kapacity
    • Povrch je imitací koženého displeje, a proto se dobře drží
    • Vypínač
    • Sám se vypne, když ho chvíli nepoužíváte
    • Nabije se za 12-15 hod.
    • Možná velikost
    • Váha - ale zas na tu velikost je to poměrně lehké

Skvěle se drží, velikost mi nevadí, někomu možná ano :) Má to po stranách emulační šití, jako fakt dobrý povrch na powerbanku :)
    Vstup klasických průměrných DC 5 V, 2A
    Určitě je fajn, že dají z toho současně nabít 4 věci :)
    Můj mobil o kapacitě 4100mAh se na tom nabije 5x

K balení jsem dostal USB kabel, kterým se dá nabíjet jak powerbanka, tak ostatní věci.
    Zkoušel jsem tím nabíjet i Joystick k PS 4 a jelo to, takže super :)

Na první powerbanku a za tu cenu jsem určitě spokojený :)