Powerseed PS-6000S bílá

6000 mAh
180 g
Počet výstupů

• , zakoupeno v CZC.cz

• Kapacita mě vyhovuje na cestách na více dní.
    • U mě nic jen dcera říkala že jsou i menší ale já ji zase řekl že jsou i méně výkonnější.

Při cestování není vždy možnost zapojit mobil na hodinu do zásuvky.
    Pro mne super nemusím se bát že zůstanu bez možností využívat mobil naplno.
    Chybí mě víc druhů redukcí. Na nabájení např. kamery nejde zapojit.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Zboží splňuje to, pro co bylo zakoupeno.
    • Nic.

Zboží je určeno k externímu nabití elektroniky. Kapacita 6000 mAh můj smartphone s 2600 mAh baterií nabije 2x. Zbytek spapá provoz powerbanky, s čímž se počítalo.

Kapacita
6000 mAh
180 g
Počet výstupů

Napájecí baterie Powerseed je vhodná zejména pro tablety a mobilní telefony, ale nabijete s ní i jiná digitální zařízení s USB konektorem.

• Kapacita baterie: 6000 mAh.
  • USB výstup: DC 5,0 V/1 A
  • Rozměr: 107 x 62 x 23 mm
  • Hmotnost: 180g

• , zakoupeno v CZC.cz

• Kapacita mě vyhovuje na cestách na více dní.

Při cestování není vždy možnost zapojit mobil na hodinu do zásuvky.
    Pro mne super nemusím se bát že zůstanu bez možností využívat mobil naplno.
    Chybí mě víc druhů redukcí. Na nabájení např. kamery nejde zapojit.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Zboží splňuje to, pro co bylo zakoupeno.
    • Nic.