Pineng PN-929 bílá

11 hodin

• , zakoupeno v Best Power

• - maximální spokojenost
    • - možnost nabíjení dvou zařízení současně
    • - velká kapacita, během 14denní dovolené jsem dobíjela banku 2x, a to pouze částečně, zatímco z banky jsem nabíjela denně kamery a občas mobily - např. dobití 4x outdoorové kamery, 3x digitální kamery a 2x mobilu spotřebovalo asi 60% kapacity banky
    • - přijatelná velikost a váha i na trek nebo kolo

vybírala jsem po konzultaci na [email protected], kde mně poradili, co vybrat pro mé potřeby.
    jsem maximálně spokojená, na dovolené se sporadickým potkáváním zásuvky mi banka dost usnadnila život

Doba nabíjení
11 hodin

Velice kvalitní power banka s velkou kapacitou 15000 mAh, duálním USB výstupem a LCD displayem.

Lze nabíjet velké spektrum zařízení jako např. - mobilní telefony, tablety, notebooky, MP3, MP4 přehrávače a spoustu jiných zařízení.

Velice zdařilému designu power banky přispívá i modře podsvícený LCD display s ukazatelem hodnoty kapacity, napětí a nabíjecího proudu pro jednotlive vystupy.

Součástí balení je kabel. Jeden konec kabelu je USB, druhý micro USB.

Baterie se nabíjí pomocí tohoto kabelu. Micro USB zasunete do baterie a USB do zdroje energie (např. PC).

Mobilní zařízení si následně dobíjíte zapojením USB do baterie a zapojením micro USB do telefonu.

Značka:

Výstupní proud 1: 5V 1A

Výstupní proud 2: 5V 2.1A

Nabíjecí proud:

DC 5V 2A

Nabíjecí doba: cca 11h (dle použitého nabíječe)

Příslušenství: micro USB kabel

1zákazník doporučuje produkt