iGET Power B-20000P

425 g
Počet výstupů
Max. výstupní proud
2.5 A

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

není ještě používán

425 g
Počet výstupů
Max. výstupní proud
2.5 A

Externí napájecí baterie iGET POWER B-20000P s extrémně vysokou kapacitou 20 000 mAh a Li - Pol technologií.

Externí napájecí baterie iGET POWER B-20000P představuje nejvýhodnější spojení luxusního černého provedení Power banky a velké vnitřní baterie o kapacitě 20 000 mAh.

Externím napájecí baterie iGET POWER B-20000P s velkou kapacitou o velikosti 20 000 mAh je jasnou volbou jako záložní nabíjecí baterie všude tam, kde se není možnost jiného způsobu dobití zařízení. Díky externí nabíjecí (napájecí) baterii iGET POWER B-20000P se stane vaše cestování o něco jednodušší, neboť vaše zařízení (mobilní telefon, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, fotoaparát, tablet, iPod, chytré hodinky atd.) budete moci používat mnohem déle a nemusíte se bát otravné ikony zobrazující „Low battery“. Běžné mobilní telefony tak dobijete minimálně 8-10x.

DC 5 V výstupy s 2.1 A a 2.5 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc..

Pomocí tlačítka na Power bance si můžete kdykoliv zkontrolovat stav nabití nebo stav nabíjení. Jednotlivé stavy jsou zobrazeny pomocí 5x LED diod s modrým podsvícením.

Stav nabití nebo stav nabíjení
100% - 5 modře svítící LED diody
80% - 4 modře svítící LED diody
60% - 3 modře svítící LED diody
40% - 2 modře svítící LED diody
20% - 1 modře svítící LED diody

Power banka iGET POWER B-20000P disponuje dvěma nabíjecími USB 2.0 porty, které umožní nabíjet současně dvě zařízení. Power banka iGET POWER B-20000P je vybavena ochrannými prvky, které zabrání poškození připojeného zařízení.
Součástí této ochrany je:
- ochrana před vybitím,
- ochrana před přepětím,
- ochrana před zkratem,
- ochrana před přebíjením,
- ochrana před přehřátím.

Nově je součástí balení dlouhý černý microUSB kabel a černá přísavka, kterou jednoduše a pevně uchytíte mobilní telefon a externí baterii k sobě.
Přísavku přitlačte na zadní stranu power banky iGET POWER B-20000B a z druhé strany přísavky pak přitlačte zadní část mobilního telefonu.
UPOZORNĚNÍ: Pevnost spojení je vždy závislé na použitém materiálu zadní strany mobilního telefonu a velikosti nebo hmotnosti mobilního telefonu. V případě, že pevnost spojení je slabé, přísavku nepoužívejte.

Nabíjejte dvě zařízení kdykoliv a kdekoliv.

Technické parametry
Kapacita baterie: 20 000 mAh
Typ baterie: Li-Pol
Doba nabíjení: 36-44 hodin (v závislosti na použité nabíjčce)
Životnost cyklů: až 500

LED diody: 5x s modrým podsvícením
Rozměry: 80x160x24 mm
Hmotnost Power banky: 453 g
Hmotnost Power banky a příslušenství včetně krabice: 517 g

Skutečně využitelná kapacita baterie se může lišit od udávané. V zařízení dochází ke ztrátám na PCB, kabeláží a při změně napětí z 3.7 V na výstupních 5 V a podobně v připojeném zařízení.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

není ještě používán

• dostatečné kapacita
    • odolnost
    • přísavka
    • zatím nic

V balení jsem našel přísavku pro mobilní telefon, milý dárek, ale asi ho nevyužiji. Power banka má 2x USB konektory, jeden silnější a druhý slabší, silnější např. pro tablet a slabší pro telefon. Díky pogumování se dobře drží v ruce a je asi i odolnější. Pár krát mi spadla a pořád funguje. S nabitím nemám problém, telefon mi nabije cca. 5x a tablet 3x.

Výborná za tu cenu, 3x USB, svítilna. Sice to není značková, ale je super.

• Vysoká kapacita
    • Vzhled - černo zelená kombinace
    • 2x USB
    • Přísavka

Telefon nabiju až 8x, za mě spokojenost.

• Pogumování
    • Velikost baterie 20000mAh
    • Černá přísavka v balení

Power banka má pogumované tělo, takže se mi dobře drží v ruce a neklouže. Díky velké kapacitě mi dobije můj telefon až 8x, ideální na dlouhé cesty, hledání pokémonů a jiných her využívající GPS v telefonu.

• Opravdu velká kapacita 20 000 mAh
    • Vzhled
    • Pogumovaná
    • 2x USB
    • Na svou velikost není ani velká ani těžká

S bankou jsem i po 5 měsících používání spokojen. Doporučil jsem ji všem známým, takže v rodině již máme 5 ks. Na to, že má power banka kapacitu 20 000 mAh není tak velká, ani těžká. Díky pogumování se dobře drží v ruce. Mobilní telefon od Asusu mi nabije cca. 6-7x. Používal jsem ji i na dovolené, abych nemusel vozit nabíječku a vyšlo to.

• Dostačující kapacita i pro náročné.
    • Powerbance po měsící používání upadl USB konektor, takže je nepoužitelná a reklamaci výrobce zamítl, že je to mechanické poškození. Absolutně nedoporučuji. Jiná zařízení od jiných výrobců nikdy tento problém nevykazovala.

Za téměř 1000 korun mám doma těžítko. Výrobce reklamaci neuznal. Koupil jsem jinou a ta tento problém nemá.

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Nemá dlouhou koncovku micro USB, nepasuje na mobil I-get, tedy od stejného výrobce

Nabije mobil cca 4x.