iGET Power B-15000

Svítilna
Max. výstupní proud
1 A

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Dobrá kapacita za dobrou cenu (449 Kč)
    • Podložka v balení
    • Pěkný vzhled
    • Trošku větší
    • Nemá displej, jen pár LED

Powerbanka co příliš neoslní, ale za 449 Kč udělá dobře svojí práci.

• dostatečná kapacita produktu

Počet výstupů
Svítilna
Max. výstupní proud
1 A

Power banka iGET POWER B-15000 představuje ideální spojení velké vnitřní baterie o kapacitě 15 000 mAh a luxusního hnědého provedení. Power banka umožňuje připojit a současně nabíjet dvě zařízení, vyznačuje se nízkou hmotností a nejlepší Li-Pol technologií pro power banky.

Ideální kombinace je podpořena použitím nejnovější technologie Li-Polymerové baterie, která oproti standardní Li-iontové baterii nabízí mnohem nižší hmotnost, vyšší počet nabíjecích cyklů a větší odolnost vůči paměťovému efektu.

Díky power bance iGET POWER B-15000 bude vaše cestování jednodušší, neboť vaše zařízení (mobilní telefon, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, fotoaparát, tablet, iPod, chytré hodinky atd.) budete moci používat mnohem a mnohem déle bez obav z otravné ikony zobrazující „Low battery“. Běžné mobilní telefony tak dobijete minimálně 2x. DC 5 V výstupy s 1.0 A a 2.1 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc. (pouze výstup s 2.1 A).

Pomocí zapínacího tlačítka na power bance si můžete kdykoliv zkontrolovat stav nabití nebo stav nabíjení. Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé stavy zobrazeny pomocí čísel. Stav nabití nebo nabíjení je zobrazeno v % jako 100, 75, 50, 25.

Stav nabití nebo stav nabíjení 100% - na displeji svítí čísla 25, 50, 75 a 100 75% - na displeji svítí čísla 25, 50 a 75 50% - na displeji svítí čísla 25 a 50 25% - na displeji svítí číslo 25

Power banka iGET POWER B-15000 disponuje dvěma nabíjecími USB 2.0 porty, které umožní nabíjet současně dvě zařízení. Power banka iGET POWER B-15000 je vybavena ochrannými prvky, které zabrání poškození připojeného zařízení.

Součástí této ochrany je:

• ochrana před vybitím,
  • ochrana před přepětím,
  • ochrana před zkratem,
  • ochrana před přebíjením,
  • ochrana před přehřátím.

Vedle jednotlivých ochran obsahuje power banka iGET POWER B-15000 inteligentní nabíjení, které automaticky vypíná power banku pro maximální úsporu uložené elektrické energie.

Součástí balení je dlouhý černý microUSB kabel a černá přísavka, kterou jednoduše a pevně uchytíte mobilní telefon a externí baterii k sobě.

Přísavku přitlačte na zadní stranu power banky iGET POWER B-15000 a z druhé strany přísavky pak přitlačte zadní část mobilního telefonu.

UPOZORNĚNÍ: Pevnost spojení je vždy závislé na použitém materiálu zadní strany mobilního telefonu a velikosti nebo hmotnosti mobilního telefonu. V případě, že pevnost spojení je slabé, přísavku nepoužívejte.

Technické parametry

• Kapacita baterie: 15 000 mAh
  • Typ baterie: Li-Pol
  • Doba nabíjení: 12 hodiny (v závislosti na použité nabíječce)
  • Životnost cyklů: až 500

• LED diody: Ano, zobrazení jako číslo
  • Rozměry Power banky: 75x157x20 mm
  • Hmotnost Power banky: 318 g
  • Hmotnost Power banky a příslušenství včetně krabice: 380 g

Skutečně využitelná kapacita baterie se může lišit od udávané. V zařízení dochází ke ztrátám na PCB, kabeláží a při změně napětí z 3.7 V na výstupních 5 V a podobně v připojeném zařízení.

Obsah balení 1x power banka iGET POWER B-15000 1x kabel microUSB - USB 1x černá přísavka 1x uživatelský manuál (CZ/SK/PL/EN/BG/DE/AT/HU/LT/RO/RU)

Více informací na www.iget.eu

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Dobrá kapacita za dobrou cenu (449 Kč)
    • Podložka v balení
    • Pěkný vzhled
    • Trošku větší
    • Nemá displej, jen pár LED

Powerbanka co příliš neoslní, ale za 449 Kč udělá dobře svojí práci.

• dostatečná kapacita produktu

• Procentuální ukazatel stavu baterky

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Přidána gumová podložka - spojka!

• větší kapacita ale ne nijak těžká
    • % ukazatel
    • přísavka
    • zatím nic

powerbanka patřá kapacitně k těm větším, co se dají sehnat, navíc za tuto cenu jí není co vytknout. Přísavka k telefonu je taky velice praktická věc...

• Nemá chybu, kapacita mi vyhovuje velmi přehledný display
    • Nic jsem zatím nenašel

Powerbanku jsem zakoupil v euronics, potřeboval jsme vyšší kapacitu na 5" telefon. Používám i při outdoorových aktivitách díky přísavce v balení se dá poměrně dobře manipulovat powerbankou společně s telefonem.

• Přísavka
    • Vzhled

Je trochu silnější, ale na kapacitu 15 000mAh je to v pohodě. Ukazatele procent jsou celkem přesné, nejvíce ji používám na dovolené.

• Černá přísavka v balení
    • Asi jen, že je větší díky velikosti baterie

Power banku jsem zakoupil v Euronicsu a jsem s ní zatím spokojen. Používám ji hlavně na cesty, když jednu na 1-2 dny pryč a nejsem si jistý, že budu mít přístup k zásuvce. Nabíjím telefon a tablet, takže ji mi oba nabije cca. 2,5x a to mi úplně stačí. Silnější výstup používám na tablet a slabší na telefon. V rodině již používáme 3 kusy a vše v pořádku. Doporučuji.

• ukazatele kapacity
    • přísavky v balení
    • nic jsem neobjevila

Power banka funguje přesně jak má. Ukazatele kapacity jsou super, mám vždy přehled v jakém je stavu a že mi telefon ještě v pohodě nabije. Celková spokojenost kombinace ceny, funkčnosti a vzhledu super. Jsem spokojená.

• Výstup kde výrobce udává výstupní proud 2,1A je nesmysl tedy u tohoto produktu. Mobil nabíjí podstatně pomaleji než originální nabíječka s výstupem 1,3A!!! Trvalo mi asi přes 2h než se můj mobil Samsung S5 (s novou asi 3x nabitou originál baterii) dostal na úroveň 40%!!! Jen pro srovnání moje solární nabíječka která má kapacitu přes 10000mA má dva výstupy taktéž 1.0A a 2.1A tak při použití nabíjecího proudu 2.1A nabije mobil z 10% na 100% cca za hodinu! Tento produkt dle mého testování s porovnáním s jinými produkty nedoporučuji. Nabíjení je velmi zdlouhavé a tudíž se powerbanka ztrácí smysl.

Nedoporučuji - nejspíš budete zklamáni.