Axagon PWB-L10

Počet výstupů
Max. výstupní proud
2.4 A

• , zakoupeno v vipel.cz

Zatím splňuje moje požadavky. Při prvním vybíjení mi připadlo, že mi vystačí na nabití mobilu 3x. Ale potřetí, kdy kapacita zdroje ukazovala ještě 37%, a po připojení mobilu nastalo náhlé vybití zdroje během 1/2 hod na 0. Ale po opětovném nabití se toto uz neprojevilo. Takže je potřeba zdroj několikrát plně vybít a zase nabít - naformátovat.

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Kupoval jsem jako dárek,vlastní zkušenosti nemám.

• , zakoupeno v Comfor.cz

5 hodin
Počet výstupů
Max. výstupní proud
2.4 A

Kompaktní power banka Axagon PWB-L10 10.000 mAh se dvěma výstupy, Li-polymer článkem, LCD displejem a moderním designem kovového pláště.
Dva výstupy umožňují nabíjení dvou zařízení současně. Rychlé nabíjení připojených zařízení (výstup až 2.4A) i externí baterie (vstup až 2A).
Použité moderní Li-polymer články jsou tenčí, odolnější a bezpečnější než běžné Li-Ion články a přispívají také k výborné účinnosti nabíjení kolem 90%.
Díky vestavěnému LCD displeji rychle a přesně zjistíte úroveň nabití baterie při nabíjení power banky nebo připojeného zařízení.
Inteligentní elektronická šestinásobná ochrana článků akumulátoru před všemi nepříznivými vlivy pomáhá ochránit nabíjené zařízení i vlastní power banku.
Kompaktní odolné hliníkové tělo s příjemným matným povrchem brání nežádoucím otiskům prstů.
Dobíjení tabletů, smartphonů, fotoaparátů, navigací, herních konzolí a dalších zařízení podporujících napájení z USB portu bude nyní hračkou.

Vlastnosti externí baterie:
• Li-pol akumulátor s kapacitou 10.000 mAh / 3.7 V, tj. 37 Wh,
• vstup s konektorem micro USB 5pin, 5V DC / 2A,
• dva výstupy 5V DC / 2.4A a 1A s konektory USB type A pro nabíjení dvou zařízení současně,
• životnost minimálně 500 nabíjecích cyklů (min. 80% původní kapacity),
• projektovaná životnost 700 nabíjecích cyklů (při dodržení podmínek použití baterie).

Funkce řídící elektroniky externí baterie:
• ochrana proti přetížení,
• ochrana před zkratem,
• ochrana proti napěťovým špičkám,
• ochrana před nadměrným vybitím,
• ochrana proti přebití,
• ochrana proti přehřátí,
• automatické zapínání power banky po připojení nabíjeného zařízení pro komfortní obsluhu,
• automatické vypínání power banky při nečinnosti po 30s pro úsporu uložené energie.

Typická doba nabíjení zcela vybité externí baterie:
• cca. 5:20 hod ze síťové USB nabíječky s min. 2A výstupem (není součástí balení).

Indikace:
• LCD displej přesně zobrazuje úroveň nabití akumulátoru power banky v jednotkách procent.
• Vypnutá power banka po stisku tlačítka zobrazí na LCD displeji aktuální úroveň nabití akumulátoru 0 - 100 %.
• Při nabíjení power banky bliká na displeji aktuální úroveň nabití akumulátoru 0 - 100 %.
• Při nabíjení zařízení z power banky displej zobrazuje trvale aktuální úroveň nabití akumulátoru 0 - 100 %.
• Při ukončení nabíjení LCD displej po 30s zhasne.

Další vlastnosti:
• Hliníkové tělo pevně spojeno s čely z odolného ABS plastu.
• Matný povrch hliníkového těla omezuje tvorbu otisků prstů.
• Rozměry: 126 x 67 x 17 mm.
• Hmotnost: 238 g.
• Provozní teplota: +5 ~ +35°C.
• Skladovací teplota: -20 ~ +50°C.
• Vlhkost: 20 ~ 85%.

Balení obsahuje:
• power banka 10000 mAh,
• napájecí kabel USB type A / micro USB 5pin délky 20 cm,
• multijazyčný manuál ENG/CZ/DE/ESP/FR/HU/IT/PL/RO/RU/SK/BG.

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Kupoval jsem jako dárek,vlastní zkušenosti nemám.

• , zakoupeno v Comfor.cz

• Je to top

• Funguje perfektně
    • Velmi bytelné provedení
    • Docela rychle se nabíjí ve srovnání s jinou powerbankou
    • Procentuální LED displej kapacity
    • Kompaktní rozměry
    • Nabíjí dva přístroje současně (tel+tel/tab/navi/GoPro) - vyzkoušeno
    • Elegantní
    • Kvalitní kabel v balení
    • Kapacita by mohla být vyšší
    • 10.000 reálně tak 8000

Kupoval jsem na základě zkušeností s jinými powerbankami (Xiaomi/Rock).
    Část údajů jsem čerpal z testů na webu. Zatím to nejlepší,co jsem měl možnost intenzivně používat. iPhone X nabije 3x nebo Xiaomi A2 bezpečně 2x a zbyde do 10%. Příště bych se rozhodl pro větší kapacitu,ale mám dvě, provozní a záložní tak nevidím problém. Zkušenosti: Xiaomi má 16.000 což je o 55% větší kapacita,ve skutečnosti výkonnější max. o 20% a občas s nižší kapacitou si postavila hlavu a při vyšších odběrech se ráda odpojovala. Další banka Rock 10.000 je srovnatelná kapacitně,ale má téměř dvojnásobné rozměry a 4 informační LED diody o stavu nabití. Shrnuto: produkt doporučuji,uvítal bych vyšší kapacitu,ale na třídenní trip mimo civilizaci mi zajistí energii pro mobil, GoPro, GPS hodinky. Na běžné použití vyhovuje dokonale.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Li-Pol baterie
    • Přehledné zobrazení zůstatku v procentech
    • Kovové provedení
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Li-pol baterie
    • Kovové tělo
    • Zobrazení zbytku kapacity v procentech
    • O ničem nevím

Kovové tělo, li-pol baterie, rychlé dobíjení power banky, zobrazení zbytku kapacity v procentech. Power banku od axagonu už mám druhou a doporučil jsem ji i známým a rodině. Všichni kdo su ji koupili byly spokojení.

• , zakoupeno v suntech.cz

Malé rozměry, vypadá dobře